Wakacyjnie wydanie - XI i XII runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski sportów motocyklowych Cross Contry w Świnnej Porębie!

Stowarzyszenie Grupa 4x4 i Myślenicki Klub Motorowy zapraszają na XI i XII rundę  Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w rajdach Cross Country, które
odbędą  się w dniach 26-27 lipca w Świnnej Porębie k/ Wadowic. Nowa na mapie zawodów, ciekawa, malownicza a zarazem wymagająca  trasa  wiedzie
po dnie niezalanego jeszcze zbiornika wodnego - docelowo Jeziora Mucharskiego.

Zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę długości około 10 kilometrów, podłoże różnorodne - od trawiastego poprzez żwirowe, miejscami skaliste, aż do błota i wody, w zależności od zastanych warunków atmosferycznych.

W zawodach mogą wziąć udział  również zawodnicy amatorzy bez licencji – deklarujący chęć jej zdobycia poprzez przystąpienie do szkolenia i egzaminu na licencję sportową podczas rozgrywanych zawodów.

Na stronie znajdziecie regulamin i harmonogram zawodów oraz druk zgłoszenia. 

http://www.grupa4x4.pl/atv/cross-country-xi-i-xii-runda/do-pobrania.html

http://www.grupa4x4.pl/atv/cross-country-xi-i-xii-runda/regulamin.html

Zawody zostały objęte patronatem  wójta gminy Mucharz Wacława Wądolnego  oraz Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Gwarantujemy widowiskowe i emocjonujące zmagania sportowe i sporą dawkę adrenaliny! Szykujcie swoje konie mechaniczne!

Serdecznie zapraszamy również kibiców i fanów sportów motorowych. Ukształtowanie terenu sprzyja obserwacji tego sportowego widowiska z różnych
miejsc, w szerokiej perspektywie.

Konkurs dla zawodników i kibiców - każdy kto nakręci i wyśle filmik ma szanse wygrać kamerę GO PRO HERO3+ Black Edition!

Szczegóły konkursu:

http://www.grupa4x4.pl/aktualnosci,150.html

 

Serdecznie zapraszamy!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.