Podziękowania

Zarząd, Zawodnicy i Członkowie Klubu składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do sukcesu organizacyjnego i sportowego, jakim okazał się Puchar Husqvarny Cross Country i Puchar Południa Cross Country 2013.

Szczególne podziękowania składamy Dyrekcji RZGW w Krakowie, dzięki której dysponowaliśmy wspaniałym terenem w Gminie Mucharz. Wójtowi Gminy Mucharz oraz Burmistrzowi Myślenic dziękujemy za wsparcie organizacyjne, patronat i wsparcie finansowe. Firmom sponsorskim - Negra Sport, Galposter, Drukarnia Grafipack, Moto-Mleczek Husqvarna, Auto Kaczmarek i innym, dziękujemy za wsparcie finansowe, ufundowanie nagród i pucharów. Podziękowania dla Zarządu PZM Kraków za wsparcie organizacyjno-formalne i ufundowanie pucharów. Wszystkim osobom, które pracowały przy trasie, organizacji, gastronomii, zabezpieczeniu i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób uczestniczyli w przygotowaniach lub organizacji naszych imprez serdecznie dziękujemy za trud i wysiłek, który zaowocował olbrzymim sukcesem sportowym i organizacyjnym.

W trzech edycjach Pucharu Husqvarny wzięło udział średnio po 130 zawodników w każdych zawodach. Jest to absolutny rekord frekwencji ostatnich lat w tego typu zawodach. Dziękujemy zawodnikom ze wszystkich klubów, które brały udział w zawodach za przychylne i wysoce pozytywne opinie o organizacji i poziomie sportowym imprez.

Kochani! Dla nas Wasze zadowolenie i pozytywne opinie są najcenniejszą nagrodą za wysiłek i trud organizacji. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku cykl Pucharu, który mamy zamiar zorganizować w 3 edycjach, będzie dzięki Wam jeszcze lepszy, ciekawszy i bogatszy. Zapraszamy już dziś na Puchar Husqvarny Cross Country 2014 i na Puchar Południa Cross Country 2014, który będziemy współorganizować z innymi klubami z południa Polski. Zapraszamy chętne do organizacji Pucharu Kluby! Zgłaszajcie się do nas, pomożemy doswiadczeniami z tego roku. Jeszcze raz serdeczne dzięki.

Ze sportowym pozdrowieniem.
Zarząd MKM.

 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.