MKM

 

Trochę to trwało, ale podsumowanie już jest. W kilku punktach krótko i treściwie :

1.       Przypominamy wszystkim klubowiczom o wpłaceniu składek członkowskich na rok 2015. Ostateczny termin wpłaty przypada na koniec lutego. ( Dane do wpłaty znajdują się na stronie MKM’u).

2.       Znamy już terminy Pucharu Południowej Polski Cross Country 2015. Terminy 19.04 i 14.06 należą do Myślenickiego Klubu Motorowego. !!!

3.       Rajdy Off-road – planujemy w tym roku zorganizować dwie imprezy samochodowe – wiosenną i letnio/jesienną. Szczegóły już niedługo !!

4.       Padła propozycja zamawiania kolejnej porcji kurtek i koszulek klubowych.. ( chętni – zgłaszamy się, jeśli uzbiera nas trochę będziemy składać zamówienie )

5.       W marcowym magazynie Off-road będziemy mogli znaleźć podsumowanie październikowej imprezy samochodowej II OFF ROAD MKM ;)

Póki co tyle informacji – konkrety już wkrótce!!

MKM

W sobotę 31.01.2015 odbędzie się o godzinie 18.00 spotkanie klubowe. 
Zapraszamy - MKM

24-26 października 2014 – to właśnie ten weekend kiedy MKM – czyli Myślenicki Klub Motorowy, zorganizował swój II OFF ROAD MKM. Tym razem zaszaleliśmy i odważyliśmy się na organizację imprezy kilku dniowej – tak aby nasi uczestnicy mogli się wyjeździć! W zawodach wzięły udział 22 ekipy. Impreza została zorganizowana za sprawą Myślenickiego Klubu Motorowego pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice – Pana Macieja Ostrowskiego.

Zobacz

Zapraszamy wszystkich członków Myślenickiego Klubu Motorowego na walne zebranie, które odbędzie się 11.06.2014 r. (środa) w Myślenicach przy ul. Sobieskiego 40G - Husqvarna przy Zakopiance o godz. 18.00.

MKM

Drodzy Klubowicze !! :)

Dla uwiecznienia sobotniego zlotu Land Rovera zapraszamy wszystkich członków MKM’u na klubowe ognisko.
Ognisko odbędzie się w sobotę ( 10 maja br.) na torze off-road’owym w Myślenicach przy ul. Burmistrza Marka. Rozpoczęcie planujemy na godzinę 15. Zapraszamy również wszystkich do kibicowania chłopakom z Land Rovera, którzy od rana będą się zmagać na torze.


MKM

Zarząd klubu zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie klubowe,które odbędzie się 31.01.2014 o godzinie 19:00 w HUSQVARNIE przy ulicy Sobieskiego 40g.

ZARZĄD KLUBU 

Przypominamy o uiszczaniu składek członkowskich na rok 2014. Członkowie którzy dokonają wpłat do końca grudnia 2013, odbiorą legitymacje PZM w styczniu 2014.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Klubowiczów na przed świąteczne spotkanie podsumowujące sezon 2013. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 23.12.2013 w HUSQVARNIE, Myślenice ul.Sobieskiego 40g o godzinie 20:00 Serdecznie Zapraszamy

Informujemy że składamy zamówienie na kolejną partię kurtek klubowych zainteresowanych prosimy o kontakt 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.